Miło nam poinformować, że w tegorocznej, siódmej już edycji nagrody Diament Świętokrzyski w gronie  laureatów znalazł się oddział POL-MOT Auto Opel Kielce! Diament Świętokrzyski to nagroda, którą  kielecki dziennik Echo Dnia honoruje firmy i instytucje ze ścisłej czołówki świętokrzyskich podmiotów gospodarczych, jako godnych reprezentantów i skutecznych promotorów regionu w kraju i za granicą.

Kapituła przyznała to cenne wyróżnienie kieleckiemu Oplowi przede wszystkim za szeroką gamę i doskonałą jakość świadczonych usług oraz profesjonalną obsługę. Nie bez znaczenia jest też fakt, że oddziały POL-MOT Auto Opel i Skoda w Kielcach, czyli znane w regionie centrum motoryzacyjne, w ciągu 11 miesięcy tego roku  sprzedały łącznie ponad 1800 nowych samochodów obu marek. Niebawem do tandemu Skoda i Opel POL-MOT Auto Kielce dołączy trzecia marka, o czym wspomniał podczas gali Tomasz Gil,  dyrektor zarządzający marki Opel w POL-MOT Auto Kielce.

W tej edycji nagrodę Diament Świętokrzyski otrzymało 12 firm, w gronie których razem z POL-MOT Auto Opel Kielce znalazły się m.in. takie firmy, jak: ENEA Elektrownia Połaniec, MESKO ze Skarżyska Kamiennej, czy Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Świętokrzyskiego.