• Pn. - Cz. 6:30 - 21:00; Pt. 6.30 - 20:00; So. 8:00 - 16:00
  • ul. Połczyńska 125, 01-303 Warszawa
  • Infolinia: +48 801 320 320

O nas

POL-MOT Auto to autoryzowany dealer nowych i używanych samochodów znanych marek

POL-MOT AUTO

to autoryzowany dealer nowych i używanych samochodów znanych marek.

POL-MOT Auto  to autoryzowany dealer nowych i używanych samochodów znanych marek – firma o długich tradycjach i szerokim zasięgu działania. Na polskim rynku motoryzacyjnym działamy od 1995 r. i obecnie jesteśmy liderem sprzedaży takich marek jak Skoda, Peugeot, Opel, Chevrolet czy Fiat.

Jako jedna z największych firm dealerskich w Polsce swoją ofertę kierujemy zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i do firm, które od wielu lat wyposażamy we flotę samochodową. Mamy wieloletnie doświadczenie nie tylko w sprzedaży samochodów, ale także w usługach finansowania, serwisowaniu i ubezpieczeniach, a od 2007 r.  także w wynajmie samochodów. Prowadzimy sprzedaż samochodów używanych, posiadających certyfikat jakości DEKRA.

POL-MOT Auto w Polsce to 13 oddziałów w pięciu miastach, 10 salonów i serwisów oraz trzy zakłady blacharsko-lakiernicze. Nasze obroty z roku na rok rosną – obecnie sprzedajemy około 5 tys. nowych samochodów rocznie, zarówno dla odbiorców  indywidualnych, jak i dla firm.

Jesteśmy częścią działającej od 1968 r. grupy kapitałowej POL-MOT o ugruntowanej pozycji na polskim rynku motoryzacyjnym. W jej skład wchodzi kilkanaście spółek działających w takich obszarach gospodarki jak: motoryzacja, transport, ciągniki i maszyny rolnicze, energia odnawialna, budownictwo, nieruchomości, brokerstwo ubezpieczeniowe, hotelarstwo i przemysł chemiczny.

W POL-MOT Auto aktywnie angażujemy się w sponsoring wydarzeń sportowych i branżowych oraz mecenat artystyczny. Mieliśmy przyjemność być partnerem Jagiellonii Białystok, Saleta Balkan Tour, Warszawskich Dni Techniki, Kongresu Flotowego czy koncertu światowej klasy barytona Keqinga Liu z Chin, który odbył się na Zamku Królewskim w Warszawie.

Sekretariat: +48 22 869 90 70 / Infolinia: 801 320 320

Serdecznie zapraszamy do naszych oddziałów w całej Polsce

logo-skodalogo-opellogo-peugeotlogo-fiat-professionallogo-pol-mot-auto-sp

KADRA ZARZĄDZAJĄCA

   

mateusz_zarajczyk
Mateusz Zarajczyk
Prezes Zarządu

   

GALERIA ZDJĘĆ

NASI PARTNRZY

cenimy-twoj-wybor-logo-pl-biale