Dni Otwarte Peugeot 18-20 listopada 2016 roku. Poznaj przełomowy 3008

14 listopada 2016
Wpis: Pol-Mot Auto

Dni otwarte Peugeot 18-20 listopada!

Zapraszamy na dni otwarte do naszego salonu na ul. Połczyńskiej 125 w Warszawie. Będzie to doskonała okazja, żeby zobaczyć nowy, przełomowy model 3008.

Pokazany po raz pierwszy już w maju, przykuł uwagę zarówno mediów jak i klientów w całej Europie.
Nowy Peugeot 3008 to odpowiedź na trzy główne wartości Marki:

Excellence – wysoka jakość, która najlepiej odzwierciedlona jest we wnętrzu auta poprzez tkaniny inspirowane najlepszymi francuskimi garniturami, prawdziwe drewno dębowe na desce rozdzielczej czy też skórę Nappa pokrywającą fotele przy zachowaniu najwyższej dbałości o detale i ich spasowanie.

Allure – ponadczasowy design, a więc nowoczesne, dynamiczne i agresywne linie nadwozia, podkreślone elementami przejętymi wprost z samochodów koncepcyjnych (jak listwa boczna z modelu HX1 czy też lampy tylne z kurtynami LED połączone pasem fortepianowej czerni wzorowane na modelu EXALT).

Emotion – emocje i przyjemność z jazdy czyli druga generacja Peugeot i-Cockpit z kompaktową kierownicą, 8” multimedialnym ekranem dotykowym i panelem wirtualnych zegarów. Koncepcja, która gwarantuje bezpieczeństwo i ergonomię jednocześnie oferując niespotykaną dotąd satysfakcję płynącą z prowadzenia.

Dodatkowo, wyposażony w najnowocześniejsze technologie z zakresu systemów wspomagania prowadzenia, kamerę 360˚, nowoczesną nawigację 3D z łącznością z internetem i elementy przeniesione wprost z segmentów premium (system Hi-Fi FOCAL, wielopunktowy pneumatyczny masaż, otwierany panoramiczny szklany dach).